درباره ما

   برند شریفی از سال ۸۳ با هدف ارائه غذای سالم به جامعه شروع به فعالیت نموده و تاکنون ۱۰۰ نیروی انسانی با تجربه متخصص و علاقمند به فرهنگ ایرانی را همدل و همراه خود کرده است .

  احداث و تجهیز انبار مرکزی سردخانه مرکزی و دو شعبه مستقل ، همچنین راه اندازی تعداد بسیار زیادی آشپزخانه و خط سرو غذا برای شرکتها و سازمانهای مختلف امکانات مناسبی برای توسعه تولید و عرضه غذا را فراهم نموده است .

  تدوین و اجرای دستورالعمل های داخلی و استقرار استاندارهای بین المللی موجب ثبات کیفیت گردیده که مشتریان  وفاداری را برای ما به ارمغان آورده است و تعامل ما در پذیرش نظرهای سازنده آنها همواره موجب ارائه محصولات و خدمات برتر شده است .

  مهم ترین فعالیت شریفی تأمین غذای شرکتها و سازمانها ، پذیرایی از همایش سمینارها و مجالس می باشد که تاکنون به لطف خدا با اقبال عمومی و رضایت مندی قابل توجهی همراه شده است.

  همکاران ما در شریفی با توکل به خداوند رزاق و به مدد مشتریان محترم ، شما را با افتخار مهمان سفره های خود می نمایند . بسم الله

  مجموعه کترینگ و خدمات مجالس شریفی با مدیریت مهدی شریفی سرآشپز سابق رستوران سلطانی دبی جاسمین ، جهان نما و دیگر تالارها و رستوران ها که فعالیت خود را در زمینه تهیه و توزیع انواع غذاهای ایرانی ، فرنگی دریایی و ... در سال ۱۳۸۳ با برگزاری مراسم های خانگی آغاز نمود .

  این مجموعه مجهز به آشپزخانه صنعتی و دارای کادری مجرب است که در زمینه مشاوره و مجری کلیه امور مجالس ، سمینار همایش و اره اندازی آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها و تالارها فعالیت دارد .

  با گذشت یک دهه فعالیت و کسب موفقیت با رضایت مندی شما مشتریان محترم آماده عقد قرار داد با    شرکت ها و ارگانهای دولتی و خصوصی و موسسات پذیرایی و خدمتگذاری به شما عزیزان می باشیم .

  مشتـریـان مـا

  فرادست انرژی فلات ، صندوق بازنشستگان راه آهن ، سالن همایش های راهور